Medinių langų gamyba

mediniu langu gamyba

Medinių langų gamyba

Medinių langų gamyba, individualių matmenų langai, platus spalvų,  spynų ir furnitūros detalių pasirinkimas. Mediniai langai mėgstantiems natūralumą ir jaukumą. Jie gerai sulaiko šilumą, izoliuoja garsą, yra ekologiški. Mediniai langai “kvėpuoja” ir šis procesas padeda palaikyti kambariuose drėgmės balansą. Visais laikais žmonės labiausiai vertino natūralias ir iš gamtos gautas medžiagas. Visi mediniai langai gali būti gaminami su langinėmis. Šiuolaikiniai mediniai langai yra labai stilingi, galima rinktis iš įvairių dizainų ir spalvų.

Medinių langų privalumai

Vieno kambario buto medinių langų gamyba

buto mediniu langu gamyba

Dviejų kambarių buto medinių langų gamyba

dvieju kambariu buto mediniu langu gamyba

Trijų kambarių buto medinių langų gamyba

triju kambariu buto mediniu langu gamyba

Tipinės medinių langų konstrukcijos, medinių langų gamyba, mediniai langai

mediniai-langai-konstrukcija1mediniai-langai-konstrukcija2mediniai-langai-konstrukcija3mediniai-langai-konstrukcija4mediniai-langai-konstrukcija5mediniai-langai-konstrukcija6

mediniai-langai-konstrukcija-su-balkonulangas-su-balkonu2

Gerų medinių langų gamyba pagal užsakymus. Gaminame ir parduodame labai geros kokybės šiltus medinius langus iš klijuoto tašo. Mediniai langai – tai  interjero, ir eksterjero puošmena, savo savita medžio struktūra pagyvinanti ir papuošianti vidaus aplinką. Medis turi mažiausia šilumos plėtimosi koeficientą iš visų langams gaminti naudojamų medžiagų, todėl mediniai langai tarnauja patikimai ir ilgai, užtikrindami lango sandarumą ir namo apsaugą nuo triukšmo.

Mes teikiame pilną komplektą nuo medinių langų gamybos, pristatymo iki montavimo darbų. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai atsakingai išsiaiškina darbo užduotį, atlieka angų matavimus ir laiku sumontuoja langus.

Medinių langų montavimas svarbus ir atsakingas darbas, užtikrinantis medinio lango bloko sandarumą ir geometrijos tikslumą. Atliekamas naudojant tvirtinimo kaiščius, plokšteles, aukščiausios kokybės medžiagas ir moderniausius sprendimus. Iš išorės mediniai langai sandarinami naudojant išsiplečiančias tarpines, aukščiausios kokybės montavimo putas. Iš vidinės pusės užsandarinant specialiomis garo izoliacijos juostomis. Medinių langų gamyba, individualių metmenų mediniai langai, arkiniai mediniai langai.

Medinių langų kaina priklauso nuo medžio rūšies bei struktūros, stiklo paketų, aksesuarų, apdailos. Po visų reikalingų matavimų, mes galime pasakyti galutinę kainą, taip pat pakonsultuoti jums rūpimais montavimo ar apdailos klausimais.